Minust

Tere!

Olen kogu oma senise elu saatnud mööda koolipinkides teadmisi ammutades ning töötades. 2014. aasta kevadel sain diplomi, mis tõendab, et olen viimased 5 aastat veetnud ühiskonnareegeid õppides ehk omandanud magistrikraadi õigusteaduses.

Töötasin peaaegu kolm aastat ühes Tallinnas asuvas advokaadibüroos. Sain teada, et advokaaditöö on väga huvitav, intrigeeriv ja väljakutseid esitav, kuid ühtlasi sai mulle ka selgeks, milline mu elu ametisse astudes järgmised 40 aastat välja näeb. Kontoris mööduvad päevad kiiresti ja kuigi töövõidud tekitavad rahulolu, ei jää hallidest argipäevadest eriti mälestusi. Hing aga ihkab seiklusi ning maailm tahab avastamist. Tahan nooruses kogeda palju emotsioone ning koguda mälestusi, millest ontliku vanainimesena heietada.

Ostsime kallim Kaspariga üheotsapiletid Melbourne’i ning otsustasime elada mõnda aega spontaanset ja seikluslikku elu. Eesmärgiks on võimalikult palju reisida, sealhulgas Aasias.

Loodan, et see blogi pakub avastamisrõõmu ning annan parima, et meie kogetud emotsioonid ja seiklused siin adekvaatselt ja kaasahaaravalt kajastuks.

Parimate soovidega

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s